Twitter Mavi Tik İşareti

Twitter profilinde içinde tik işareti olan mavi bir rozet ile gösterilen bu işaret o profilin onaylanmış hesap olduğunu gösterir. Onaylanmış hesaplar o hesaba ait kimliğin doğru olduğunu gösterir. Böylece profil ziyaretçilerinin daha kaliteli ve güvenilir bir kaynağa erişmiş olduklarından emin olmasını sağlar.

Twitter profilinde isimin yanında tik işareti olan mavi bir rozet ile gösterilen bu işaret o profilin onaylanmış hesap olduğunu gösterir. Onaylanmış hesaplar o hesaba ait kimliğin doğrulanmış olduğunu gösterir. Böylece profil ziyaretçileri daha kaliteli ve güvenilir bir kaynağa erişmiş olduklarından emin olmasını sağlayacak. Twitter mavi tik işareti bu yüzden herkese verilmemektedir.

Twitter’da ‘Onaylanmış Hesap’ simgesi artık birçok kişinin istediği bir önemli bir rozet. İnsanlar bu rozeti popüler olmak için istiyorlar fakat bu simgeyi almak o kadar kolay değil. Normal kullanıcılar bu rozete kolay kolay sahip olamıyorlar, çünkü bu rozet para ile de satılmıyor.

Bu rozeti almak için en az 5.000 (bazı siteler 15.000 olduğunu söylüyor fakat 15.000’den daha az takipçisi olanlarda bu rozete sahip) takipçiye ihtiyaç vardır. Aynı zamanda kişinin ülkesinde veya dünyada ünlü olması bu süreci hızlandırıyor. Yani Twitter bu ünlü kişi olduğunu biliyor görüyor ve onay rozeti veriyor.

TWİTTER HESAP ONAYLATMAK

Twitterda hesabınızı sizin onaylatmanıza gerek yok bizimle iletişime geçin biz onaylatalım. 🙂

Hesabınızı Onaylatmak Yada Onaylanmış Hesap Satın Almak İçin:

WhatsApp: 0553 021 98 61 Mail: adematbas@aadijital.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir