Twitter Hesap Onaylatma

AA Dijital olarak 2015 yılından bu yana twitter hesap onaylatma / twitter hesap doğrulama işlemlerini ünlü , sanatçı , tanınmış kişi ve marka profillerine sunuyoruz. twitter hesap doğrulama ( verified ) her profil için uygun olmayabilir. twitter profil doğrulama ( mavi tik ) için tanınmış birisi olmalısınız. Eğer sizde twitter profilinizi doğrulatmak / onaylatmak istiyorsanız iletişim kısmından twitter kullanıcı adını yazarak profilinizin twitter hesap doğrulama için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Şuana kadar +100 tanınmış / ünlü / sanatçı profillerin mavi rozeti almasını sağladık. Referanslarımızdan şuana kadar twitter sayfasını onayladığımız profilleri görebilirsiniz.

Twitter Hesap Onaylatma Nedir ?

Twitter hesap onaylatma diğer adı ile mavi rozetli twitter hesapları twitter tarafından uygun görülen twitter profillerine kullanıcı adının yanında verilen mavi renkli tik işaretine denir. Mavi rozet , doğrulanmış hesap veya onaylı twitter hesabı olarak adlandırılır.

Twitter Hesap Onaylatma Nasıl yapılır ?

Twitter hesap onaylatma bizim aracılığımız ile twitter hesap doğrulama bölümündeki arkadaşlar ile iletişime geçerek yapılan işleme denir. Twitter şifrenizi istemiyoruz. Yaklaşık olarak 48 saat süren bu twitter doğrulama işlemi twitterın kurallarını ihlal etmediğiniz sürece onaylı twitter hesabınızın onayı kaldırılmaz.

TWİTTER TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hesabınızı Onaylatmak Yada Onaylanmış Hesap Satın Almak İçin:

WhatsApp: 0553 021 98 61 Mail: adematbas@aadijital.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir