Satılık Onaylı İnstagram Hesabı

Mavi Tikli satılık Instagram hesapları sizin ünlü yada kurumsal bi firma olmanıza gerek kalmadan dilediğiniz isme çevirilerek sizlere onaylı bi şekilde teslim ettiğimiz hesaplardır.

Onaylanmış Hesap Aldığımda Ne Olur ?

Takipçilerinizin sizi fake hesaplarınızdan ayırt edebilmesi ve farklı kılması size aynı zamanda prestij de sağlar. Doğrulanmış instagram hesabı size ödeme yaptığınız gün ile aynı gün içerisinde teslim edilir. Takipçisiz ve paylaşımsız olan onaylanmış hesap size hazır bi halde dilerseniz ücret karşılığında istediğiniz miktarda takipçi gönderimi de sağlayarak teslim ediyoruz. Daha önceden ünlü yada kurumsal olmayan müşterilerimizin kendi hesaplarına onay alamadıkları için mavi tikli hazır olan +20’nin üstünde ki Instagram hesaplarımızı siz değerli müşterilerimizin istemiş olduğu kullanıcı adına çevirerek teslim ettik ve başta Mavi Tik olmak üzere sosyal medyanın her alanında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer sizde kişisel yada firmanıza ait hesaplarınıza onay alamıyorsanız bizimle irtibata geçerek doğrulanmış hesaba sahip olabilirsiniz.

 

BİRTek İnstagram Değil Facebook Onaylatma İşlemi de Yapıyoruz

Sadece Instagram’da değil Facebookta’da onaylı hesap hizmetini vermekteyiz ve doğrulanmış hesabı size yine ismini dilediğiniz şekilde değiştirerek teslim ediyoruz. Mavi Tikli olan Facebook sayfalarınızın da isimlerini değiştirebilmekteyiz.

İNSTAGRAM TAKİPÇİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hesabınızı Onaylatmak Yada Onaylanmış Hesap Satın Almak İçin:

WhatsApp: 0553 021 98 61 Mail: adematbas@aadijital.com

2 thoughts on “Satılık Onaylı İnstagram Hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir