Facebook Hesap Onaylatma

AA Dijital olarak 2015 yılından bu yana Facebook hesap onaylama / Facebook hesap doğrulama işlemlerini ünlü , sanatçı , tanınmış kişi ve marka profillerine sunuyoruz. Facebook hesap doğrulama ( verified ) her profil için uygun olmayabilir. Facebook profil doğrulama ( mavi tik ) için tanınmış birisi olmalısınız. Eğer sizde Facebook profilinizi doğrulatmak / onaylatmak istiyorsanız iletişim kısmından Facebook kullanıcı adını yazarak profilinizin Facebook hesap doğrulama için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Şuana kadar +100 tanınmış / ünlü / sanatçı profillerin mavi rozeti almasını sağladık. Referanslarımızdan şuana kadar Facebook sayfasını onayladığımız profilleri görebilirsiniz.

Facebook Hesap Onaylatma Nedir ?

Facebook hesap onaylatma diğer adı ile mavi rozetli Facebook hesapları Facebook tarafından uygun görülen Facebook profillerine kullanıcı adının yanında verilen mavi renkli tik işaretine denir. Mavi rozet , doğrulanmış hesap veya onaylı Facebook hesabı olarak adlandırılır.

Facebook Hesap Onaylatma Nasıl yapılır ?

Facebook hesap onaylatma bizim aracılığımız ile Facebook hesap doğrulama bölümündeki arkadaşlar ile iletişime geçerek yapılan işleme denir. Facebook şifrenizi istemiyoruz. Yaklaşık olarak 48 saat süren bu Facebook doğrulama işlemi Facebookın kurallarını ihlal etmediğiniz sürece onaylı Facebook hesabınızın onayı kaldırılmaz.

Hesabınızı Onaylatmak Yada Onaylanmış Hesap Satın Almak İçin:

WhatsApp: 0553 021 98 61 Mail: adematbas@aadijital.com

Facebook Hesap Onaylatma” için 3 yorum

  1. Onur Laçin Yanıtla

    Hesabımı aktif hale getirmem mümkün mü acaba. Mavi tık olmasını istiyorum ama japonyada yasıyorum bu dezavantaj veya avantaj mı bilmiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir